In Tilburg heeft een vastgoedondernemer een kamerverhuur pand aangekocht, wat bestaat uit drie kleine appartementen, bewoond door 5 studenten. Alle drie de appartementen hebben een woonkamer, slaapkamer, keuken en badkamer.
Door snel te schakelen heeft men het pand aan kunnen kopen. De financiering is door een investeerder verstrekt. De looptijd van de financiering bedraagt 5 jaar en deze is aflossingsvrij beschikbaar gesteld. Op deze wijze heeft de geldverstrekker een optimaal rendement.
Interessant aan dit pand is, dat het in de toekomst getransformeerd kan worden naar drie afzonderlijke appartementen. Het dient dan alleen wat opgeknapt te worden, de voorzieningen zijn tenslotte al aanwezig.
Voor deze vastgoedondernemer een mooie aanvulling in zijn vastgoedportefeuille en voor ons een mooie financiering om in te bemiddelen!
